Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Kozmetik

Müzisyen, kompozitör, yazar, astrolog Gahl Sasson

W Magazine dergisi tarafından yılın en iyi astrologu seçilen Gahl Sasson ile İstanbul’da yapacağı çalışmaları konuştuk.

None Bir sürü yeteneği olan bir adam, asıl odak noktası numeroloji, astroloji bilimi ve Kabala. Ondan yardım isteyenlere elindeki bu teknikleri kullanarak yardım etmeyi amaçlayan Gahl Sasson, neredeyse  tüm dünyayı dolaşıyor. Bugüne kadar Amerika’da CNN’den ABC Haberler’e kadar  pek çok medya programına çıktı. İstanbul’da Owo Center’da iki atölye çalışması yapacak olan Gahl ile kısa ve keyifli bir söyleşi yaptık.

Onun için her şey döngüyle ilgili. Astroloji, gezegenlerin, kabala dünyanın, mitoloji ise hikayelerin döngüsü…
 
Korunması bir hayli zor olan özellikle kadın erkek  ilişkilerini bu kadar arzulanabilir yapan nedir?
Numeroloji yani rakam bilimi burada çok önemli. Hepimiz 1’den geliyoruz. Sayılar çok önemli ve hepsinin bir anlamı var. 1 rakamı; tekliği anlatıyor, 2 ise ilişkileri yani iki kişinin birlikteliğini, 3; çocuk ve yaratacılık, 4; yapı, denge, çalışma, 5; müzakere  ve haberciligi, 6; fedakarlık, iyileştirme ve sevgiyi, 7; sanat ve ilahi güçle ilişkiyi, 8; iş ve iletişim dünyamızı, özel güçleri, 9 ise bütünlük, ölüm ve dirilişi. Sonra tekrar başa; 1’e dönüyoruz. Burada ilişkileri anlatan sayı 2. Bu yüzden partneriniz, sizin bir yansımanız olmalı. Eğer birbirinizi yansıtmıyorsanız, ayrılmanız kaçınılmaz. Ancak unutmayın eşinizde beğenmediklerinizi düzeltmeden önce işe kendinizden başlamalısınız.

None Bir başka insanın kişiliğini nasıl çözümleyebiliriz?
Öncelikle eşinizle, çalışanlarınızla veya arkadaşlarınızla bir oyun oynamanızı öneriyorum.Onlardan 6 ile 9 yaşları arasında sevdikleri kadın ve erkek kahramanlara ait bir isim vermelerini isteyin. İlk akıllarına gelen isim olsun. Bu insanları dikkatli inceleyin çünkü bu şahısları seçenler de seçtikleri kişilerin özelliklerini gözle görülür bir şekilde taşırlar. Bu da karşınızdakini tanımanız konusunda size ipucu verecektir.

İstanbul’daki atölye çalışmalarınız ne zaman?
Ocak’ın 25 ve 27’sinde iki çalışmam olacak. 25’indeki 2011 yılı ile ilgili astrolojik  tahminleri içeriyor. Saat 19:30’da başlayacak ve 22:00’a kadar sürecek. 27’sinde ise astrolojinin ruh ikizleriyle olan ilişkisi üzerine konuşacağım. Workshop’lar kişi başına 40 TL. Owo’dan Nur Balcı’yla iletişime geçebilirsiniz.


Birebir astroloji haritası çıkarıyor musunuz ?
Her  altı ayda bir İstanbul’a geliyorum. Birebir görüşmeler de yapıyorum ancak bunun için önceden Nur Koz Balcı’yla irtibat kurmalısınız.

Tel: 0507 663 38 96
Internet sitesi:http://www.cosmicnavigator.com

Tuana Zeynep Bilgin