Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Mehry Mu çantalar dünya markası olma yolunda

Üniversite hayatında psikoloji eğitimi alan Güneş Mutlu Mavituncalılar’ın 2007 yılında hayata geçirdiği Mehry Mu markası sıkı ve güzel adımlarla büyüyerek dünyaya adını duyurmaya başladı bile.

None Farsça'ya olan merakı markasını yaratırken isim ilhamı olmuş. Güneş anlamına gelen Mehry ile soyadının ilk iki harfini içeren Mu yan yana gelerek Mehry Mu markası oluşmuş. Üniversite sonrası okuduğu dalla hiç ilgilenmeyen Güneş Mavituncalılar bir dönem medya sektöründe çalışmış daha sonra girişimci ruhu chichiqueen.com markası altında bir internet alışveriş sitesi yaratmış. Şu anda Amex kredi kartları ile bir iş birliğindeki site 'Onun kurduğu ilk işi.' desek yalan söylemiş olmayız. 2 yaşında bir erkek çocuğu annesi de olan Güneş Mutlu Mavituncalılar ilk çantasını da chichiqueen.com için tasarlamış aslında.

Çanta tasarımına nasıl başladınız?
chichiqueen.com oldukça özel ürünlerin satıldığı bir internet satış sitesiydi. Ben de siteye özel bir ürün olmasını istedim ve buraya bir çanta tasarladım. Ancak bu o kadar da hızlı bir süreç değildi. Oldukça mükemmelliyetçi bir yapım var. İlk çanta tasarımlarımı arkadaşlarıma göstermek için bile yaklaşık 6 ay bekledim. Gösterdikleri ilgi gerçekten çok güzeldi benim için.

None