Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Dünya'da ki roofbarlardan birkaçı.....

10.08.2014 Tarihinde yayınlandı

Mikla

Roofbarlar hele hele ilkbajar ve yaz aylarında ne  keyifli oluyor.İstanbulda kesinlikle senelerdir değişmeyen bir adres Mikla ve  bu sene açılan Mixo benim en sevdiklerim arasında yer alıyor. Mikla2nın hem ambiansı, hem manzarası insanın gerçekte çok etkiliyor. 

Peki dünyadakilerden de birkaç isim vermem gerekse diye düşündüm ve size söyle bir liste hazırladım..

Skybar-Bangkok

Skybar, Bangkok....Thailand'ın Bangkok şehrinde bir binanın 63. katında içkinizi yudumlamak bambaşka bir keyif inanın bana.. Özellikle de oranın imza kokteyli Siam Sunray'ı dnemenizi öneririm..

 

RadioRooftop Bar _London

RadioRooftop Bar, Londra... Buraya girebilmek için sıra beklemeyi göze almaya değecek bir adres. London Bridge, Bigben,;london Eye gibi Londranın önemli yapılarını seyrederken keyifle içki içebileceğiniz bir adres burası....

 

 

Skybar-Beyrut

Beyrut gece hayatının inanılmaz bir ivme ile devam ettiği nadir şehirlerden biri..İşte burda tepesi tamamen açılan skybar gerçekten hem şehri seyretmek ,hem de bu teknolojiyi ve eğlenceyi tadmak için doğru bir adres.

 

  

Salvation Taco Bar ,NY

The pod 39 hotel'in en üst katında yer alan bu  Salvatiın taco rooftop bar şehrin çok hoş bir görüntüsüne sahip.Gelenler arasında  hem yerel  halk hem de turistler hoş bir kalabalıkla karşılaşmanız mümkün. Güzel music, lezzetli taco'lar ve kokteyler için gidilecek güüzel bir adres.