Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

6 kadın tatile çıkarsa...

 

6 kadın bir teknede 3 gün geçirdik. İnanılmazdı. Gönül rahatlığıyla, senelerden beri yaşadığım en güzel seyahatlerimden biriydi diyebilirim. Bu seyahat hepsinden o kadar bambaşkaydı ki. O kadar açık, umursamaz, etiketsiz, egolardan uzak bir dostluktu ki. Kimse verirken sorgulamadı, alırken de… Herkes en kendi halindeydi. Tabii sonuç biraz gözyaşı, ortaya dökülen anılar / sırlar, bol bol dedikodu, bol bol şarap, dans ve inanılmaz derecede kahkaha….

Bu ay sizlerle, beni derinden etkileyen, çok farklı bir deneyimi payla

 

Bir seminer için İstanbul’a gelen “Caroline Casey’nin” hayat hikâyesi…

Brad Pitt'in Troy filmi mücevherleri Şirince'den!

 

Evet yanlış okumadınız. Troy filminde kullanılan mücevherlerin tümü Selçuk’un Şirince İlçesi'nden Sedat Kantaroğlu'nun imzasını taşıyor.

Tapınaklarla gökdelenlerin öpüştüğü şehir; Bangkok

 

Tayland'ın başkenti Bangkok'un kendine özgü egzotik havasından etkilenmemek, sanırım mümkün değil. Bangkok, oldukça süslemeli tapınaklarının yanı sıra yükselen dev gökdelenleri ve sokak pazarlarının yanında, son derece modern alışveriş merkezlerinin harmanlandığı oldukça farklı bir şehir.

Şımarık kız diyor ki: “Tekne almakla iş bitmiyor!”

 

Isınan havalarla birlikte plajlara hücum başladı. Sahillerde kalabalıktan geçilmiyor. İmkanı olanlar soluğu kendi teknelerinde alıyorlar. Ve işte bütün mesele bundan sonra başlıyor.

Van-Doğu Beyazıt-Kars… Adım adım İpek Yolu!

 

Nedense kendi ülkemizin güzelliklerini keşfetmeyi galiba en sona bırakıyoruz. En azından bunu kendi adıma söylemeliyim. Kapadokya yöresinin güzelliklerini Mardin'i görene dek unutamamıştım. Sonra Mardin’e neredeyse aşık oldum ama ta ki Kars'ı görene dek…