Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Uçsuz bucaksız bir Beymen bugün Zorlu Center'da açıldı

26.09.2013 Tarihinde yayınlandı

Giriş merdivenleri

Dün Zorlu Centerda 10.000 m2 büyüklüğünde açılan Beymen'i gezme keyfine sahip oldum..Gördüklerimden çok çok etkilendim. Şu anda İstanbul'un en gözde merkezi Zorlu'da açılan bu deparmant mall havasındaki Beymen'i İşviçreli lüks perakende tasarımcısı Michelle Gurup tarafından çizlmiş, türk mimarlar uygulamış. Dekorasyonda kullanılan bazı özel objeler ise Murat Türkili tarafından yurtdışından  secilmiş.Gerçekten apliklerden, lambalara, koltuklara kadar bu özel objeler çok hoş ve farklı bir dokunuş katmış dükkana.

                            yurtdışından Murat Türkili tarafından antikaçılardan seçilen özgün tasarımlar

Özel vip odaları da farklı ve hoş dokunuşlara sahip.Bunlarda yine bu sezon Academia ve Beymen kolleksiyonlarında muhteşem işlere imza atan Murat Turkili'nin elinden çıkmış.

VİP müşteri odalarında ki detaylar gerçekten çok hoş...

                            Dekorasyon bölümü

10.000 m2 lik dükkanın alt katından ev bölümü gerçekten  muazzam.Mobilyadan havlu çarşafa, aksesuardan kristale tabağa bardağa yok yok .. Göz kamaştırıcı bir bölüm olmuş. Alt katta home bölümü dışında çocuk, valiz, erkek blender ve erkek bölümleri de bulunmakta.

Beymen Erkek bölümünden

Merdivenlerle bir kat yukarı çıktığınızda muazzam bir kozmetik reyonu ile karşılaşıorsunuz.Aşağıda sadec bir bölümünü gördüğünüz reyonda ne isterseniz var.

Kozmetik bölümünden

Hem la Prarie hemde beymenin kendi bakım odalarıda bu katta bulunuyor. Bu katta ayrıca bayan blender, bayan , bayan aksesuar,ayakkabı, çanta  mücevher bölümleri de var. İlk defa mücevherde önemli bir marka olan Repossi'de Beymen Zorlu Center'da yerini almış.

Türkiye'de bir ilk daha...Repossi standı

Ayakkabı bölümünden genel bir görünüş

 Bu arada büyük maisonlardan Chloe, Bottega Veneta ve Celine üç adet tunnel shopla dükkana bambaşka bir hava katmış..

 

Tunnel shopların genel görüntüsü

Açılıştan itibaren bir müddet Beymen Zorlu Centerr Mehmet Germen2in keyifli çalışmalarına da ev sahipliği yapacak...

Duvarda ki eserler Mehmet Germen imzalı

Mehmet Germen İmzalı bir heykel

Üst katta yer alan Mohini adlı restorantda sanırım en yakın zamanda tek buluşma adresi olacak....

Mohini dışında, biri dışarıda biri de Monocle bölümünde iki cafe de bulunuyor ..Böylece Beymen Zorlu'dan hem alışveriş yapıp, hem keyif yapabileceksiniz. Beymen'i gördükten sonra Zorlu'ya taşınsam mı diye bile düşündüm..o kadar etkilendim, çok beğendim.

Tüm kalbimle bir kez daha başta Ümit ve Cem Boyner'i;Elif Tellalıoğlu, Murat Türkili, Gülden Buyukuçak ,Tolga Sezgin, Ayten Danişmen ve tüm Beymen ekibini yürekten kutluyorum... Gerçekten Beymen'in farkını bir kez daha ortaya koydukları ve şehrimize böyle bir keyif kazandırdıkları içinde teşekkür ediyorum....