Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

BC Atelier d'ambiance rüyalarınız gerçekleştiriyor...

25.06.2013 Tarihinde yayınlandı

Bu hafta sonu katıldığımız düğünden bir görsel

Bu haftasonu yine çok keyifli bir düğüne davetliydik.Düğünün yapıldığı yer çok özel bir mekandı ancak dekorasyonda yere o kadar uyumluydu ki.Yeri öldürmeden daha da ortaya çıkarmıştı. BC Atelier yani Bettina Hakko ve Candan Kıramer ve ekipleri dekorasyonu üstlenmişti. Bence bu tür organizasyonları bu tadda yapabilmek bir başka allahvergisi. Bettina'nın kendi evindeki en basit bir kahve sunumu dahi gerçekten sizi farklı hissettirirdi. Seneler boyu organze ettiği Noel yemeklerini anlatmakla bitiremem yani kendi hayatında da böyle yaşıyan iki kadının bir yerde kendi hayat tarzları işlerine yansıyınca ortaya da muhteşem organizasyonlar çıkıyor. Sizlerle BC Atelier'nin bugüne kadar hazırladığı bazı davetlerden farklı  görseller paylaşmak istedim... Umarım  sizde beğenirsiniz.

Daha fazla görsel ve detay için Candan Kıramer'in blogunu ziyaret etmenizi tavsiye ederim ayrıca orda o keyifli dükkanlarında sattıkları ürünlerden de görseller bulabilirsiniz.

bu görseller haftasonu katıldığım düğünden


Bu çok yakın zamanda egzotik bir adreste yaptıkları bir düğün organizasyonundan

bu görsellerde bugüne dek yaptıkları farklı eventlerden görseller...