Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Lokanta

Meto'nun yeni bebeği doğdu....FENİX

13.03.2014 Tarihinde yayınlandı

Metin Fadıllıoğlu yemek ve eğlence sektörünün hiç tartışmasız bir numaralı duayeni...Hepimiz onun clupleri ile yaşlandık, en güzel anılarımız, aşklarımız hep onun klüplerinde yaşandı..Şimdi olmayan vaniköy 29, Şamsa , etiler 29, cercle d'oreient  ların dili olsa da konuşsalar.. Sanırım cilt cilt anılar dökülür ortaya.

Meto, son senlerde İstanbulun kalitesinden ödün vermeyen nadir yerlerinden biri olan Ulus 29'un yarısını sattıktan sonra yeni bir arayışa girmişti..İşte yeni bebeği doğdu..Nispetiye caddesinde ki Fenix... kapılarını açtığı günden itibaren popülerliğinide ilan eden bu yeni yerin mutfağı daha önce Bird ve  Flaminkonun mutfağının yaratıcısı Aliye ye  emanet..tabii yüksek tavanli mekanın dekorasyonuna da  Zeynep Fadıllıoğlu'nun imzasını taşıyor.. biz yemekleriçok beğendik özellikle en son yediğimiz bie etin tadı damağımda kaldı..Hele hele tatlılar, milfötü ve tramisuyu kesinlikle tavsiye ederim...sizlere afiyet olsun  Meto ve Zeynep 'e de hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını dilerim..

Bravo Meto; Zeynep ve Aliye

Fenix'e ulaşmak isteyenler için telefon numarası  0212 2655588