Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Zeyneb'in kazanı

10.09.2012 Tarihinde yayınlandı

Uzun zamandır Zeynebin kazanını yazmamıştım çünkü hep negatif şeyler yazmaktan hoşlanmıyorum; bu yaz hele Ramazan sonrası bir düğün bolluğudur gitti.  Çok da hoş düğünler oldu..Emine&Ali Kürşat;  Eda Polat& Dimitris Ginosatis ;Ebru& Cem Başar ve en son olarak da Hande Ataizi ve Benjamin Harvey'in düğünleri farklı ve hoştu.. İçlerinde sadece Ebru & Cem Başarın düğünü alışılmış otel düğünü...Gelinler  ve gelinlikleri bu 4 düğünde de  çok beğendim; umarım evlilikleri de sonuna kadar güzel ve mutlu gider.

Hande Ataizi'nin giyim tarzı bana göre her zaman farklı ve hoştur, bunu gelinliğine de yansıtmış.Ebru Başar'ın gelinliğide çok romantik Cem Başar'ın bu gözlüklü cool resmini çok sevdim.Her iki çifte de tebrikler mutluluklar..

Polat Ailesi basına görsel vermedi ancak İnstagramdan gördüğüm kadarı ile dekorasyon, gelinlik herşey süper.Bu resmi Sernur Çiftçi'nin insatgramından aldım,(izninle Sernur) aynı Boyner ve Kürşat ailelerinin dışarı görsel sızdırmama çabası gibi saygı ile karşılıyorum. Altta ki görsel Emine ve Ali'nin ilk gün plaj düğünüden bir kare..Hayatımda 2 çok özel düğüne katıldım biri Emine ve Ali'nin düğünü idi, herşey muhteşem ötesi idi; 2 rüya gün ve gece geçirdik sayelerinde;  diğeri ise hayatımda yaşadığım belki de en romantik düğündü..Rana ve Erol Tabancanın nikahı:)

Eda ve Dimitris'e ve Emine ve Ali'ye de hayatları boyunca mutluluklar diliyorum.

Gelelim davetlilere..Bence  Emine  ve Ali'nin düğününde çok şık iki kadın vardı; biri Bilgün Sazak Dereli idi. Oscar de la Renta kıyafeti ile göz kamaştırıyordu; diğeri ise malesef resmi yok ancak Emine Gülçelik'ti. Kırmızı Roberto Cavalli elbisesi içinde muhteşem gözüküyordu, hele pembe_kırmız ayakkabıları bir olaydı..(instagramımda  cindrella lost her shoes diye resmi var). Diğer bu yaz düğünlerinden kıyafetlerini  beğendiklerimi sizler için toparladım..

Ayşe Çavuşoglu'nun bu elbisesini de çok beğendim Ayşe'ye de çok yakışmıştı.

Lacivert en sevdiğim renktir, Feryal Gülman'ın bu elbisesini de sevdim. Suna Vidinli çok zarif ve hoş biri. Çabagala sayesinde daha yakından tanıdım her zaman çok hoş ve şık..Bu elbisesini çok sevdim;, ona da çok yakışmış.

EEEEE KAZAN DEDİK..Birazda birilerini kaynatalım bare..Öncelikle Ajda'nın bodrum konserinde giydiği , aman yanıma ateşle yaklaşmayın havasında ne olduğu anlaşılamayan şeffaf kıyafeti tek kelime ile korkunç. Süperstar olarak anılan bir sanatçının, hele hele bir markanın tasarımlarına da el verirken böyle bir kıyafetle sahneye çıkmasına bence ne denmeli bilemedim. Ben O markanın yerinde olsam artık Ajda'nın sahne kıyafetlerine karışmaya başlardım.

Diğer bir başka vah vah dediğim şeyde gençeçik bir kadın olan Hande Acar'ın dudakları.. Hani bize küçükken anlatılan masallar gibi bir dudağı yerde, bir dudağı gökte denirdi ya biraz öyle olmuş..Hoş bir kadının, pardon eskiden hoş olan bir kadının  bu kadar yapma olması gerçekten çok üzücü.