Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Karaköy'de açılan yeni yerler...

29.09.2013 Tarihinde yayınlandı

 

Karaköy Balıkçısı

Yaz boyunca çok fazla karaköy'e inmemiştim bu pazarı ve güzel havayı fırsat bilip Kahvaltı için Karaköy'e gittik. Ne kadar yeni yer açılmış ve halason detayları tamamlanıp yakın zamanda açılacak ne çok yer var. Yani Karaköy trendy olmaya hala devam ediyor..

OPS'da kahvaltı

Biz kahvaltımızı OPS'da yaptık. Hem dekoru, hem de yeri ve tadı ile klasik oldu ops artık. keyifli bir kahvaltı ettik.Ops, Karabatak, Unter, Maya, karaköy balıkçısı  artık benim karaköy'de vazgeçilmezlerim arasında ki adresler...

Dem

Açılan yeni yerler arasında öncelikle Dem adlı bir yer çok hoş.Binbir çeşit çayı deneyip birşeyler yiyebileceğiniz keyifli bir yer.

Baltazar

Baltazar  adlı yeni bir yer daha açılmış:Tabii bu NY'da ki balthazar2ın bir şubesi değil ancak çok keyifli dekore edilmiş butik bir steak house burası. Ceviz fıstık ve hellimli sucuğunun tadının çok hoş olduğunu duydum malesef denemedim.

Komodor'da hemen Baltazar'ın karşısında açılan hoş bir yer.Dekoru özellikle benim çok hoşuma gitti.

Burgerlab 'da küçük ancak oldukça lezzetli burger yiyebileceğiniz bir mekan.Biz oldukça sık eve burdan sipariş veriyoruz kendine özgün farklı burgerleri ve cheeseburger ı oldukça lezzetli:Burger severlere duyrulur.

 

Geçen hafta açılan benim dekorunu çok sevdiğim ancak daha servisin tam oturmadığı bir yer daha var.Bunun da ismi NAİF.. gerçekten çok keyifli bir havası var umarım ilk acemilik dönemlerini de bir an önce atlatırlar...

 

Birde Ferah Feza diye bir yer açılmış..burası sadece akşamları açık...Bir iş merkezinn en tepesinde muhteşem bir manzara..Anlayacağınız ne isterseniz var artık Karaköy'de. Eskilerine yenileride eklenince seçenek daha da artıyor.tabii birde aşağıda ki gibi açılmak üzere olan yerler var.....