Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon       Tasarım

Selamlique Arçelik işbirliği ile türk kahvesi dünya yolunda...

08.04.2016 Tarihinde yayınlandı

Türk kahvesi dünyayya tanıtı yolunda büyük bir adım attı. Kağsül teknolojisi sayesinde Selamlique markasının üretimi kapsüller ile taptaze Türk kahvesi yapımı artık çok kolay. Selamlique Arabica kahve çekirdeklerini işleyerek geleneksel, kakuleli, çikolatalı, tarçınlı, okkalı, kafeinsiz, Ege damla sakızlı gibi farklı aroma seçenekleriyle sunuyor. Ayrıca sade, az şekerli, orta ve şekerli seçenekleri de mevcut.

Türk kahvesi tadına en pratik yoldan ulaşmak için tasarlanan Arçelik/Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi telve ve köpüğü  çok iyi ayarlamaklıyor. Selamlique  deneyimleri ile kapsülleriyle kahvenin her zaman istenilen kıvamda ve tazelikte içilmesini sağlıyor.

Arçelik/Selamlique Türk Kahvesi Makinesi yeni geliştirilen Cooksense 3t eknolojisi sayesinde bol köpüklü, taşmayan gerçek Türk kahvesi lezzeti sunuyor ve geliştirilmiş geniş su tankı ile her kullanımda su koymayı da gerektirmiyor. Ayrıca, Türk kahvesi keyfinin üstüne, makine ekstra hijyenik temizleme özelliği sayesinde tek tuşla ve sıcak su ile anında temizlenebiliyor.