Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Şapkasız yaz da kış da geçmez...

24.07.2013 Tarihinde yayınlandı

İşte benim şapkalarım....

Ben gerçekten şapka hastasıyım. Hani eski devirlerde yaşamalıymışım hiç şapkasız sokağa çıkmazdım herhalde... Yurt dışında şapka bulmak çok kolay artık İstanbul'da da şapka bulmak kolaylaştı.En sevdiğim şapka italyan markası borsalino.  ancak şapka konusunda öyle marka takıntım yok neyi beğenirsem.

Nişantaşı Fey'de bulacağınız keyifli şapkalardan bir örnek...

Eğer sizde benim gibi şapka severseniz işte size güzel şapkalar edineceğiniz birkaç adres. Galata'da Atelier 55, Nişantaşı Mim Kemal Öke caddesinde Fey, Beymen bunlardan ilk aklıma gelenler. Yargıcıda da bu sezon çok hoş şapkalar vardı...Mudo da da farklı modellere rastlayabilirsiniz.....Çeşmede de bu hafta sonu Lisa Corti'den kırmızı bir şapka edindim...

Yurt dışında da sevdiğim birkaç şapka adresi vereyim size. İtalyada tabii ki borsalino aynı Paris'te olduğu gibi; Paris'te Hermes'in şapkalarıda çok hoş..Londra'da Harvey Nichols; Harrrods; Fenwck;Liberty gibi büyük dükkanların dışında o kadar ciddiye alınan bir işki..Milinery adı verilen şapka yapma sanatının en büyük ustalarından John Boyd (16 Beauchamp street); philip Tracy (69 Elizabeth street) ilk aklıma gelenlerden..

Mykonos'ta da çok hoş panama şapkaları satan bir şapkacı buldum: şehir merkezinde Mykonos  gold; mykonos haten.dinameon&mitropoleos streetin keşişme noktasında. Bu arada capride de %100 Capri shop'da çok hoş şapkalar var ..