Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Şehirler

Porto Cervo'da tatil

26.05.2013 Tarihinde yayınlandı

Nereden aklıma geldi bilemiyorum ancak bugün sizlerle seneler önce tekne ile gittiğim şansımıza da antika araba yarışlarını seyrettiğimiz bir İtalyan cennetinden bahsetmek geldi.Porto Cervo'dan... 1960'lı yıllarda Karim Ağa Khan tarafından keşfedilen ve hemen ardından dünya jet sosyetesinin gözde mekanı olan bu Sardunya adasının Costa Semeralda  bölgesi nde yer alan burası gerçekten bir cennet.Otel olarak çok alternatif var ancak en bilinen isimler  Hotel Cervo;Cala di Volpe; Golf Clup Pevero ve Le Petra Segrata'yı sayabilirim.

Bar ve restaurant olarak ilk aklıma gelen yerler Liscia di vacca yemeğini tavsiye edebileceğim bir adres. San Pantaleo ise gerçekyten burada ki hoş barlaran biri. Plaja gitmek isterseniz La Cala Razza di Guinco veya Spiaggia İra ilk aklıma gelen adreslerden.Çok hoş bir çarşısı bulunan Porto Cervo'da Esmeralda bazar ve Foresta G mutlaka uğramanız gereken adreslerden.Oldukça sık el işlemesi örtüler ve danteller bu yörede dükkanlarda en çok görebileceğiniz ürünler.Gerçekten çok hoş örtüler var.Bu yaz yolunuz Porto Cervo'ya düşerse şık bir örtü ya da amerikan servisi almadan dönmeyin derim.