Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Evladiyelik valiz Hartmann

13.04.2015 Tarihinde yayınlandı

Ben çok seyahat ediyorum, aslında size bir kez bununla ilgili bunca zamandır öğrendiklerimi paylaşacağım.Tamamen deneyimlerimle valiz ve seyahatin ince detayları...

Çok seyahat ettiğim ve havaleli gezdiğim için valiz benim için oldukça önemli. Samsonite, Delsey, Rimowa gibi birçok marka var, ancak senelerdir ben tek bir markadan vazgeçmedim.....Hartmann. 1877 yılında üretime başlayan bir Amerikan markası olan bu valizler  eşimin ve onun ailesi sayesinde tanıştığım bir marka...Kayınvaldem ve kayınpederimin kullandığı bu markayı biz de benimsedik...Gerçekten tepe tepe kullanacağınız ve eskimeyen cinsten valizler. Önceleri tabi bu hafif karbon modelleri yoktu,  kumaş nispeten daha ağırcana modellerini kullandım uzun seneler... 25 senelik evliyim ve hala 25 senedir o valizler yepyeni desem yalan olmaz..tek kopan bölümü fermuarlarının çel-kme yerleri oldu 25 senede..fermuarları bozulmadı bile..ne leke tuttu o kumaşlar ne yırtıldı...... En son Paris'e taşınan bir arkadaşıma verdim taşınma esnasında, düşünün hala kullanıyorum... Ancak tabii kolaylığından dolayı son senelerde hafif valizlere geçtik ailece. Büyük oğlum son senelerde pek moda olan Rimowa markasından aldı..Bin pişmanım.. Bir sene içinde tekerleği kopması dahil üç kez tamire giden valiz hala adam olamadı..Küçük oğlum ve ben Hartmann aldık (İngiltere Harrods'dan aldık zira o zamanlar Türkiye'de henüz satılmıyordu) Neredeyse aynı zamanlarda aldık her iki markayı da.... İnanın çok şükür Hartmannlar  sapasağlam...İşte kalite farkı. Valiz ucuz ve sık değiştireceğiniz bir ürün değil...Bu markayı yazmamın sebebi artık Hartmann markası Türkiye'de de satılmaya başlamış...Eğer iyi bir valiz alacak ve paraya kıyacak, evladiyelik olsun diyorsanız size kesinlikle önereceğim tek marka HARTMANN.