Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Yıldırım Mayruk defilesinde dökülen gözyaşlarım

07.05.2014 Tarihinde yayınlandı

Dün Yıldırım Mayruk meslekteki 50. yılını da kutladığı bir defile ile sevenlerinin karşısındaydı.Dile kolay 50 yıl.

Yıldırım Bey ve Barbaros benim için çok özeldir.Yıldırım Mayruk tartışmasız kibarlığı, asaleti ve sanatı ile bu mesleğin duayenidir. Kolay mı 50 yıl boyunca, bunca şımarık kadınla başa çıkmak..Yıldırım bey o kadar asildir ki, zaten isteseniz de onun bu kibarlığını bozamazsınız. Barbaros'un dili sivridir, ancak mert ve dürüstür. Söyleyeceği bir şey varsa, suratınıza söyler.İşte bu yüzden ben Barbaros'u da çok severim.

Sanırım onlarla tanışıklığım 25 yıla yaklaşıyor. Son senelerde pek olmasa da, uzun yıllar hep özel günlerimde Yıldırım bey'in elinden çıkan kıyafetleri giydim. İşte bu büyük usta dün öyle bir show yaptı ki, seyredenlerin çoğunun gözleri doldu. Neydi size bunu anlatmam mümkün değil..O podyumda aslında 50 yıla sığan, inanılmaz bir meslek aşkı, dostluklar,  acılar , sevinçler her türlü duygu birbirine karışmıştı..Bunu öylesine hissediyordunuz ki , bunun karşısında duyarsız kalan kimsenin olabileceğini sanmıyorum. Yıldırım bey bir kez daha şıklığı, haute couture'u bizlere gösterdi...