Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

zeynebin kazanı

22.11.2012 Tarihinde yayınlandı

Yıldırım Mayruk bir kez bana yerinde ve zamanında giyinmeyi bilmek şıklığın ilk adımıdır demişti.Bunu bence birçok hanımında kulağına fısıldamak lazım! Çarşamba akşamı 7. contemporary fuarı açılışında ki bazı kıyafetler inanın çok garipti. Benim amacım kalp kırmak değil o yüzden fazla onların resmini koymayacağım. Ancak insan bir sanat fuarına nasıl gidilebilir?? ...

Yelda Elmas ve Merve Gürsel inanın arkadaş kontenjanından değil ancak bir fuar açılışı için çok hoş ve şıklar...sizce?

Edwina Sponza, Oya Eczacıbaşı ve kızı Esra da ne kadar doğallar değil mi?

İste yerinde ve zamanında giyinmek.Elif Dürüst o gün oldukça doğal bir şekilde fuarı gezdikten sonra akşamda Meral Tamer'i anma gecesinde ki sade sıklığı.İşte yerinde ve zamanında giyinmeye en güzel örnek bu değil mi??

Belli ki Feryal Gülman o geceyi tek kıyafetle geçirdi..işte bu anlaşılabilir bir durum. zaten kıyafetinde abartılı bir durum da yok..Belki arabada fuara girerken daha farklı bir çanta alsa daha hoş olurdu.

Sanırım Begüm Ayaydın ve Sarıgüller de fuar sonrası başka bir davete gideceklerdi. Fatoş Sarıgül'ün elbisesi abartılı değil doğrusu sadece çantası pek fuara uygun değil bence  keşke o da arabada yedek çanta bulundursaydı..