Yazı Tarihi: 18.08.2013
Muhteşem bir davet yaşadık

Bir hafta kadar önce BC atelier d'ambience'ın ortaklarından sevgili Candan ve İstanbulda ki en büyük kuaför zinciri ve stylin okulunun sahibi Erdem Kıramerin evinde muhteşem bir gece yaşadık. Yaptıkları eventlerle belki de ülkemizde ki en iyi ilk iki organizasyon firmasından biri olan BC'nin şöhreti artık tüm dünyaya yayıldı.  Candan'ın evinde ki bu yaz daveti de  tabii sıradan olmazdı.Toplam 14 kişilik bu davette tema Afrika idi..

Bahçenin ortasına kurulmuş bir afrika çadırında tepeden sarkan fenerler e inanılmaz romantik bir ortam yaratılmıştı. Kahverengi suet rejisör sandalyelerinin arkasında herkesin ismi yazılıydı..Masanın dekorasyonu ise tam anlamı ile out of Afrika idi...her ne kadar gecenin sonnunda biz türk genlerimize yenilip göbek bile atsak afrika teması masaya hakimdi.

 

Yemekler ise inanılmaz lezetliydi..Hele hele son meyvelerin üzerinde ki karamelize cukulata sosun tadı inanın bir hafta geçtmesine rağmen hala damağımda. Müzik deseniz tam kıvamındaydı ; bizler de Özellikle Şebnem ve Mustafa  mikrofonla  şarkılara eşlik edip ortamı daha da şenlendirdi!!

Gerçekten uzun zamandır bu kadar keyifli zevkli ve hoş bir gece geçirmemiştim.teşekkürler Candan Ve Erdem ev sahipliğiniz için..

En çok okunan yazılar
QR Code
E-Bülten
Duyurularımızdan haberdar olmak için mail listeme üye olabilirsiniz.
Instagram
Hakkımızda Haberler
Twitter