Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Ülker kadınlar matinesinde Gülben'le çostuk...

26.09.2013 Tarihinde yayınlandı

Geçen Hafta Yıldız Holding'ten Sevgili Zuhal Şeker beni Gülben Ergen'le kadınlar matinesine davet edince onun ve Aslı'nın hatırına hayır diyemedim:iyiki de dememişim çok eğlendim.Dün Ülker Arena'da düzenlenen Ülker kadınlar matinesine önce Mustafa Çeçeli, ardından Gülben Ergen çıktı.Mehmet Ali Erbil'de arada şakaları ile herkesi kahkahaya boğdu. 

Biz zaten bir avuç hanımdık ve çok özel bir şekilde ağırlandık.Gayet hoş dekore edilmiş odada beklerken sıkılmayalım diye tarot üstadı çelebi bizi hazır bekliyordu.Bir yanda tarot diğer yanda dolmalar, su börekleri...tam kadınlar matinesi havasındaydık...Tabii Ülkerin lezizi çikolata ve biskuilerini de bolbol yedik.Daha sonrada içeri geçip keyifle önce Mustafa Çeçeli'yi sonrada Gülben'i seyrederek çok eğlendik...Gülben muhteşemdi em kıyafeti, hem şarkıları hem de  cana yakınlığı gerçekten helal olsun ona!

Çok teşekkürler sevgili Zuhal Şeker ve Aslı Alemdaroğlu ve tüm Yıldız çalışanlarında emeği geçenler dünkü keyifli müzik ziyafeti için.