Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Changa'dan çicekli yemekler..hem leziz hem çok şık

09.05.2014 Tarihinde yayınlandı

Louis Vuitton oldukça hoş bir event yaptı.Dünyaca ünlü çicek tasarımcısı Jeff Leatham'ı davet ederek bir guruba keyifli bir workshop yaptırdı. Gerçekten bilgilendirici bir konuşma dinledik,ancak en keyifli kısmı Changa'nın gerçek çiceklerle yaptığı cateringdi. Özel yenebilir çiceklerle hazırladığı yemek ve içecekler inanın Jeff Leatham'ın çicek tasarımları kadar etkileyici idi.  Changa'nın sahipleri Savaş Ertunç ve Tarık Bayazıt gerçekten yaratıcılıkta sınır tanımamışlar.Gül yapraklı çıtırlar, tel kadayıfına sarılmış çiçekler, gül yapraklı ve böğürtlenli meringler, çikolatalı gülsulu tatlı gibi birçok farklı tadı bizlere tattırdılar.Tabii içeceklerde yemekler gibi hep çiceklerle harmanlanmıştı.

Öncelikle  Changa ekibini sonra Aytül Ayke Fıratoğlu ve tüm LV ekibini tebrik ederim.İnanın ben çicekleri yapmak kadar çicekli yemeklerin sunumundan etkilendim.

çiçekli cips

Çicek sepeti

Yeşilçaylı kek üzerinde sakura ve bogonyalı jöle

Gül yapraklı böğürtlenli meringue

Nasturtium ve peynirli tartolet

Yaseminli ice tea ve geranium ve güllü mojhito

Hazırlık safhası

İşte bu görsel ve damak zevkini bize hazırlayan Changa ve LV ekibi Jeff Leantham'la