Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

NO: 22 mutlaka mutfakla ilgilenenlerin edinmesi gereken bir yemek kitabı...

17.09.2014 Tarihinde yayınlandı

 

Yemek yapmaya ve yemeğe her zaman meraklıyımdır. Dünyanın dört bir yanından oluşturduğum yemek kitabı  kolleksiyonuma, son senelerde eskisi kadar mutfağa girmesem bile, yenilerini eklemekten keyif alıyorum.Sanırım 4-5 sene önce net 425 gr  adlı kitabı önce isminden, sonra görsellerinden dolayı aldım ve çok da sıklıkla da kullandım.Çok keyifli yemekler yaptığım bir kitaptı..İşte net 425 gr kitabının yaratıcısı Gamze Bursa'nın ikinci kitabı çıkmış. İlk yemek kitabı ‘’net 425 g’’ ile 2009 senesinde ‘’Gourmand Cookbook” yarışmasında En İyi Yemek Kitabı Görseli Ödülünü almış olan bu kitaptan sonra eminim bu ikincisi de bazı ödülleri hak edecek.  22 Numara 'Gamze Bursa'nın  evinin kapı numarası.. zaten kitabın başında da, evinden davet görselleri yer alıyor..Anlayacağınız kısaca no: 22  anların bir antolojisi, evinizde dostlarla yaşanan anların özeti gibi...…Gamze Bursa, ‘’no: 22’’’de seçilmiş tarifleri için kurguladığı küçük filmlerle de yemek kitapları dünyasına yenilik getiriyor. İlk kez ülkemizde uygulanan kitabın üzerindeki QR Kodu okutarak veya ‘’www.gamzebursa.com ‘’ adresini ziyaret ederek bu filmleri izlemeniz  ve yemekleri daha kolaylıkla yapmanız mümkün olacak.

Hararetle tavsiye edeceğim bir yemek kitabı. Ambalajı da içi kadar özel..... Tabii bundan sonra da bir zayıflama merkezi tavsiyesinde bulunmam lazım....