Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Beymen'den erkeklere özel hizmet..

12.09.2013 Tarihinde yayınlandı

Kendi tarzını yaratmak şık olmak isteyen beyler; Beymen sayesinde  bu artık mümkün.  Özel Dikim Hizmeti’yle yoğun iş temposunda Kişinin vücut ölçülerine ve zevkine uygun olarak sipariş edilebilen takım elbise, gömlek, pantolon, smokin ve palto modelleri Beymen Collection’ın yanı sıra Kiton, Corneliani, Luciano Barbera ve Canali gibi dünyaca ünlü erkek giyim markalarında da üretilebiliyor.

 

13 Eylül – 28 Ekim tarihleri arasında dünyaca ünlü markaların özel dikim terzileri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Antalya, Denizli ve Mersin Beymen mağazalarında Özel Dikim Günleri kapsamında Beymen müşterilerine hizmet veriyor. Mağazadalarda bu ayrıcalıklı hizmet için ayrılan özel bölümde alınan ölçülere göre üretilen parçalar, el işçiliği ve özenle hazırlandıktan sonra müşteriye teslim edilecek.

 

4 Şubat 2012 Cumartesi İstanbul Akmerkez
6 Şubat 2012 Pazartesi Bursa Koru Park
7 Şubat 2012 Salı İstanbul Nişantaşı
8 Şubat 2012 Çarşamba Mersin
9 Şubat 2012 Perşembe Gaziantep
10 Şubat 2012 Cuma İstanbul İstinyePark
11 Şubat 2012 Cumartesi İstanbul Erenköy

BEYMEN Özel Dikim Hizmeti’yle ilgili detaylı bilgi ve uzman terzilerden randevu almak için 0212 444 4 700 numaralı Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattı’nı arayabilirsiniz.