Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

H&M, Cos, Monki, Cheap Monday, Weekday..

02.07.2012 Tarihinde yayınlandı

Bundan birkaç yıl evvel Cos'u kuzenlerim sayesinde Londra'da keşfettim. H&M'in kardeş kuruluşuydu ve çok keyifli modern bir çizgisi vardı; en güzel tarafı da fiyatlarının makul olmasıydı. H&M'den daha farklı bir tarzda ve daha kaliteli kumaşlarla çalışıyorlar. Ben bu markayı keşfederken H&M gurubunun içinde Monki; Cheap Monday, weekdays diye başka markalarında olduğunu öğrendim.

1947 yılında İşveç'de kurulan H&M ve kardeş markalarının dünyada 2500'ün üzerinde mağazası var. H&M son senelerde büyük markalarla yaptığı ortak çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor; Cos kadın, erkek ve çocuk için daha zamansız tasarımları olan gerçekten çok hoş bir marka; Monki daha genç kadınlara hitap eden daha renkli ve daha günceli yakalayan bir marka; Weekdays daha urban tarzı kapsayan bir marka; Cheap Monday ise oldukça ucuz sokak modasını takip eden bir marka..

Cos artık Zorlu Center'da açıldı..yolum ne zaman zorluya düşse mutlaka Cos'a uğruyorum kesinlikle tavsiye ederim.Umarım Cos'u monki ve weekdays ve cheap monday de takip eder..