Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Tasarımcılar

Renklerin keyifli dünyası Lisa Corti

09.07.2014 Tarihinde yayınlandı

Lisa Corti bir İtalyan markası; onunla ilk olarak Çukurcuma'da açtığı dükkan sayesinde tanıştım daha sonra her sene ki  TOG bazaar şenliğinin en gözde elemanı oldu, özellikle de benim....Sonrası mı...Tamamen bir Lisa Corti hastası olup çıktım...Ben ki genelde siyah, lacivert ve bej renklerden ödün vermeyen biri olarak, o renklerin en alacalı bulacalısını giydim Lisa Corti sayesinde...En güzel tarafıda hem plajda, hem de yazın ev elbisesi olarak giymeme rağmen hala ilk aldığım Lisa Cortilerim bile duruyor, yani kolay kolay eskimiyor..Zaten modasının geçmesi mümkün değil..

Carolina Okman

Annesinin ilk olarak Çukurcuma'da açtığı dükkanı büyüterek Alaçatı'ya taşıyan Carolina Okman, Alaçatı Hacı Memiş'te kendine rengarenk bir dünya yaratmış.Bir kahve içmek için bile girseniz, o renkli dünyada mutlu olup çıkıyorsunuz.Ev tekstili ürünlerininde de çok başarılı olduğunu söylemeden geçemeyeceğim, benim günlük kullandığım masa örtülerim yüzlerce kez yıkanmasına rağmen rengi bile solmadı...Gidin görün; dünyanız renklensin....