Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Karaköy yeniden canlanıyor.

27.01.2013 Tarihinde yayınlandı

Sanırım Karaköy'ü burada size daha çok yazacağım...Once Ops, Unter. Gradiva derken daha yazılacak o kadar çok hoş yer var ki karaköy' de...Fransız geçidinin girişinde ki Bej buranın en eskisi.Bilmeyen yoktur.Aynen Lokanta Maya ve Karaköy balıkçısı gibi...O yüzden buralardan bahsetmeyeceğim size. Ops'u size daha önce burada yazmıstım aynı Unter gibi..

KARABATAK tam Unter'in karşısında yer alan Aslen Julıus Mein kahvelerinin dağıtım merkezi iken gelen talep üzerine keyifli bir mekana dönüştürülmüş ..Rahat bir ortamda keifle yemek yiyip kahve içebileceğiniz bir yer...

VİA VAİ Necatibey caddesi üzerindeki bu otelin girişindeki camlı kafe bölgenin en yenisi...Üstünde ki sub Hotelde bölgede ki yeni otellerden biri.

BU arada benim çok sevdiğim Münferit'te mart ayında karaköy'de bir yer açacakmış: artrık daha kolay yer bulunabilir umarım.

Bu arada buralarda yürüken karşınıza çıkacak Atölye !!2e de uğramadan geçmeyin. çok keyifli ürünler burda sizi bekliyor.yani oralara gitmişken alışveriş etmeden dönmeyin! tabii kağıthane'yi de unutmamak lazım!