Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Kozmetik

Saçlarımıza daha da özen göstersek

16.09.2012 Tarihinde yayınlandı

Her ne kadar kozmetik ve makyaj konusunda meraklı olmasam da saçlarım konusunda çok özenliyim. Öncelikle sevgili  Mete Türkmen sayesinde 2 seneden beri uyguladığım brezilya fönü diye adlandırılan saç düzleştirici sayesinde o kadar rahat ettim ki.Berberin yolunu fön için unuttum artık.

Son birkaç ay öncesinde tanıştığım Tangle teezer ufak saç fırçası ise bir mucize.Her zaman uzun saçlarım olduğundan dolayı saç fırçası benim için çok önemlidir.Zira dolaşan saçlarımı canımı yakmadan açmak gerçekten o kadar kolay değildir. bu ufacık fırça gerçekten mucize.Onun dışında Maroccanoil'in tüm ürünleriini.çok seviyorum. bir ara saçlarımın dökülmesinden çok rahatsızdır o dönemde kullandığım rare blossom ürünlerinin de çok faydasını gördüm.

Şampuan konusunda sıksık farklı markaları deniyorum ancak Bumble and bumble sampuanları gerçekten seviyorum aynen Maroccanoil şampuan ve bakımı gibi..