Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Nuruosmaniye'de Armaggan NAR'da çok keyifli bir yemek

26.08.2013 Tarihinde yayınlandı

Dünyada  cilt kanserinde büyük bir adım olam Mosh surgery'nin yaratıcısı  ve Amerika'nın en önemli doktorlarından aynı zamanda da Amerika'da Skin Cancer Foundation'ın kurucusu Perry Robins ve nişanlısı sadece bir günlüğüne İstanbul'a geldiler. Öyle bir program yapmalıydım ki hem Nuruosmaniye civarında olmalılar,  hem de şık bir yerde öğle yemeği yiyebilmediydik .Ben Kapalıçarşı civarında ki lokantaları çok sevsem de,böyle birini götürebileceğim öğle yemeği için şık fazla alternatif yok.

İşte burda Armaggan'ın içinde ki Nar restaurant imdadıma yetişti. Gerçekten çok özgün bir lezzetle Türk mutfağanın sunulduğu lokantanın dışında ben Armaggan'ın özgün tasarımlarını da çok beğeniyorum.El yapımı olduklarından biraz maliyetleri yüksek de olsa, özellikle kaftanları bir rüya.Yolunuz Nuruosmaniye'ye düşerse hem dükkanı gezin, hem de keyifle yemeğinizi yerin derim.