Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Dekorasyon

Toner mimarlıktan zamansız mobilyalar....

16.05.2015 Tarihinde yayınlandı

Mustafa Toner ve oglu Emre Toner oldukça yalın ve modern çizgisi ile tanınan önemli bir mimar. Bugüne dek imza attığı birçok konut, işyeri , otellerde onun farkı anlaşılıyor..İşte sevgili Toner'ler birçok tasarım markasını bünyesinde barındıran Maslak  Yapı  aracılığı ile  İtalyan tasarım markası Flou yepyeni bir kolleksiyon tasarladı.. Natevo isimli bu Koleksiyonu’nu geçen hafta görücüye çıktı ve çok beğeni kazandı..

City Life’ın Penthouse örnek dairesi için zamansız ve neo-deco çizgide bir koleksiyon tasarlayan Toner Mimarlık, Zaha Hadid’in ultra modern mimarisi ile tezat yaratacak olan zamansız ve neo-deco çizgiler, koyu renkler ve lüks ifadeli malzemeler kullanarak, koleksiyonu bir üst düzeye taşıdı. Yurt dışındada haklı gururumuz olan Toner Mimarlığın daha keyifli işlerinin devamını dört gözle bekliyoruz.Ben hem makyaj masasını hem de kitaplığı ayrı sevdim.