Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Kürşat Başar'la keyifl bir gece

22.06.2012 Tarihinde yayınlandı

Kürşat Başar herzaman yazıları programları ile sevdiğim bir gazeteci. Şimdi kendisine daha da hayranım; herkesin yapamayacağı bir şey yaptı..Bu kadar başarılı bir gazeteciyken gönlünün sesini dinledi ve rotasını müziğe çevirdi.Sevgili Kürşat; Zeynep Talu ile birlikte çok da güzel bir cdye imza attılar.Zeynebi aslında kimseye anlatmama gerek yok.O cocukluğundan beri annesi sayesinde hep müzik duayenlerinin içinde yaşadı, müzik onun kanında var. Dün Akşam Pera Palas'ta Kürşat'ı dinlemeye gittik, Zeynep'te ordaydı..Ben uzun zamandır bu kadar keyifli  gece az geçirdim..Mutlaka gitmenizi tavsiye ederim.Bu arada Zeynep'le de çok güldük; salon tıka basa doluydu. Ancak sadece 1 erkek dinleyici vardı.Zeynep genelde bu hep böyle dedi.Hoş bizde 6 kadındık Kürşat'ı dinlemeye giden!!!..Anlayacağınız hem karizması, hem de müziği ile Kürşat kadınlar arasında daha da popüler..Dün akşam benim yüreğimi müziği ile ısıtı...Çok teşekkürler Sevgili Kürşat..

Tabii bu görüntüyü ben iphone'umla çektiğimi için biraz karanlık ancak dün akşam duyduğum keyifi sizlerle biraz da olsa paylaşmak istedim..Sabahten beri kafamın içinde hep hasretinden yandı gönlümü söyleyip duruyorum..