Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Sağlık&yemek

Son moda içecek LULİTONİX

15.02.2015 Tarihinde yayınlandı

Sağlıklı diye hergün yeni bir şey çıkıyor..alkali su, taze meyve suları, aloe vera, en son zencefil ve zerdeçal, çim suyu da bitti sıra Lulitonix'de... Yeşil sular ve limonata ya kömür eklenmiş bir içecek..Evet yanlış duymadınız kömür.. Limon rendesi, ıspanak,gibi yaralı sebzelerin sularına kömür de eklenerek yaratılan bu su özellikle cilde parlaklık veriyor ,energy ve mood konusunda da yardımcı oluyormuş.

 Lianna Sugarman Lılitonix'in yaratıcısı özellikle bu suyun jetlag gibi durumlarda çok yararlı olduğunu söylüyor. Gluten intoleransı yada allerjik reaksyonlarınız varsa  kömür kullanmanız da özellikle tavsiye ediliyor. Gluten intolaransı olan biri yanlışlıkla gluten yedikten sonra hemen kömürlü su içerse yan etkilerden etkilenmiyormuş.Tabii kömür dedikse sanmayın  sobada ki kömürü içeceklere karıştıracaksınız. Oldukça yüksek kaliteli kömürler şu an için türkiye'de sadece Shopigo'da satılıyor. Ben oradan almıştım bilginize... bir de bu suları hergün içmemelisiniz haftada bir yada iki kezi geçmemeli...