Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Giyilebilir teknolojide yenilikler...

31.08.2014 Tarihinde yayınlandı

Ralph Lauren teknolojik tshirt

Filmlerde izlediğimiz ancak olmasına hayal diye baktığımız ürünler artık hayatımıza giyilebilen teknoloji ile iyice giriyor. Öncelikle Ralph Lauren firması dünyanın en önemli tenis turnuvalarından biri olan ABD açık tenis turnuvası sırasında top toplayıcı cocuklara gydireceği özel tshirtler bunun bir parçası..Bu tshirtlerin özel gümüş sensorlu bileklikleri sayesinde kalp atışı, nefes alışverişi,hareket kabiliyeti akıllı telefonlara aktarılabilecek.Ralph Lauren bu tshirtleri bir yıl içinde piyasaya şatışa vermeyi planlıyor.

Rebecca Minkoff bilezikler

Birbaşka yenilik ise,Rebecca Minkoff' markasının DNA adını verdiği kolleksiyonu.Minkoff iki farklı bilezik tasarımı ile yola çıkıyor.Birikatlanabilir bir telefon şarjı ,diğeri ise telefonunuza gelen bir mesaj yada haberi size ulaştıran bir aksesuar. Bu hafta başlayacak olan NY fashion week ‘de tanıtımı yapılacak bu iki ürünün satışına da hemen başlayacak.

Diğer bir giyilebilen teknoloji ise Tory Burch google gözlük, kolye ve bilezik.. DVFFitbit Flex adlı bir bileklikle spor aktivitelerinizi control etmenize yardımcı oluyor. Aynı ürününü bir de kolyesi mevcut. 175-195 dolar arası değişen fiyatlarla satılan bu ürünlere yakın zamanda daha birçok farklı model eklenecek gibi gözüküyor.