Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Beğendiğm bazı mayo markaları...

17.05.2015 Tarihinde yayınlandı

Havalar iyice ısındı..istanbul kaynama derecesine geldi sayılır. Hepimizin hayali havuza ya da denize koşmak..Tabii bunu yaparken de şıklıktan ödün vermek istemeyiz.

Mayo, bikini ve deniz kıyafetleri son senelere kadar Türkiye'de oldukça eksik bir marketti. Son senelerde hem bazı yerli markalarla , hem de küçük butiklerde satılan farklı markalarla nispeten bu açık kapatıldı..Ancak gerçekten iyice aramanız gerekiyor dilediğiniz gibi bir ürün bulabilmeniz için.Ben size hem Türkiye'de satılan hem de  malesef satılmayan sevdiğim bazı markaları paylaşmak istedim.

Öncelikle Oye markası Oye for Roman'da sevdiğim mayoları bulabiliyorum.H&M bikinilerde oldukça hoş...tabii size bulabilirseniz. Melissa Odabash ında tasarımları oldukça yalın ve rahat..

Ancak bu yaz en gözde markam Amorissimo markası. yukarda gördüğünüz tarz iki tarafı da giyilebilen bikinileri farklı aksesuarlarla zenginleştiren bu marka ile marakesh seyahatim sırasında tanıştım... Çok eğlenceli ve keyifli bikinileri var. bilginize...

Türk markaları arasında Lilyandrose swimwear gerçekten hoş ürünleri olan bir marka..

Bir de Frankies bikinies var ki gerçekten bence çok hoş parçalar tasarlıyorlar.