Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Asmalı'da Delicatessen Keyfi

30.08.2013 Tarihinde yayınlandı

Ben çok şanslı biriyim; kocaman sevgi yumağı bir ailem var.Biz kuzenler bir araya gelince o eski bayram masalarını aratmayacak kadar kocaman bir masa oluyoruz.Hele şimdi çocuklar; onların arkadaşları kocaları da eklendikçe (daha gelin olmadı İnşallah zamanı gelince o da olacak) daha da büyük bir masa oluyor, çalıp söylüyoruz...İşte dün akşam da çocuklar yurt dışına okullara dönmeden Aslı böyle bir gece organize etti..Yer de sevgili Elif Yalın'ın Asmalımescitte 5 eylülde açmayı planladığı delicatessen di..Elif hem dekoru, hem yemekleri ile zaten önce Mangerie sonra Nisşantaşı Delicatessen'de ne kadar özgün olduğunu kanıtlamış biri.

Burası da hem dekoru hem alttan labirent gibi birbirini bağlayan koridoru açık mutfakları ve tabiii yemeği ile çok özel bir yer olmuş.Biz yedik, içtik, dans ettik şarkılar söyledik..Çok keyifli bir gece geçirdik.Umarım her giden oraya en az bizim kadar eğlenir.Teşekkürler Elif hayatımıza böyle güzel br yer daha soktuğun için.Teşekkürler Aslı ve Memom dün gece için...