Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

H&M Balmain işbirliği...ortalık yıkılacak..

19.05.2015 Tarihinde yayınlandı

H&M, 2015 sonbahardaki tasarımcı iş birliğini açıkladı...Genç tasarımcı Olivier Rousteing’in kreatif direktörlüğünü yaptığı ve Fransız lüksünün gerçek kalelerinden biri olan Balmain, bu sonbahar H&M markası ile elelvererek çok hoş bir kolleksiyona imza attı. Rousteing ile arkadaşları Kendall Jenner ve Jourdan Dunn, Billboard Müzik Ödülleri gecesinde kırmızı halıda H&M ve Balmain oratklığı ile oluşan koleksiyonun ilk parçalarını sergiledi. sosyal medyada 
 #HMBalmaination  hadtagi ile ortalık yıkıldı 1945’te kurulan Balmain, kurucusunun vizyonuna ve ruhuna her zaman sadık kaldı ve herkesin ilgisini çekerek, enerjiyi, eğlenceyi ve özgürlüğü ifade etti. Rousteing, eğlence dünyası konusundaki yeteneği ile moda evi için tasarımın özüne tamamen sadık ve o anı temel alan benzersiz bir kimlik oluşturdu.
H&M işbirliği ile popüler cazibesini vurgulamak doğal bir seçim oldu.H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson, “Balmain’i H&M’de konuk tasarımcımız olarak görmekten ve herkesin gerçekten katılım sağladığı bir deneyim oluşturmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.
Balmain, tasarım ruhu ve sokak giyimi yaklaşımıyla, gösterişli, doğrudan, duyusal ve enerjik benzersiz bir stile sahip. Ayrıca, eğlence ve müzik dünyasıyla yakından ilişkili olması başka bir sürpriz oluşturuyor” diyor.

5 Kasım’dan itibaren dünya çapında yaklaşık 250 mağazada satışa sunulacak koleksiyon hem kadın hem de erkekler için giysiler ve aksesuarlar içerecek. Heyecanla 5 kasımı bekliyorum....