Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Posh bir mavi yolculuk yapmak istermisiniz?

06.06.2012 Tarihinde yayınlandı

1992 yılında yapılan bir Türk guletini 2007 yılında satın alan ve kendi tarzında döşeyen Anouskha Hempel orada kendine özel bir dünya yaratmıştı. Hempel 28 metrelik teknesini bu yaz charter seferlerine de vermeye başladı. Eğer Karadağ ya da Hırvatistan sahillerindeyseniz bu tekne ile çok keyifli bir seyahat yapabilirsiniz..
Beluga 1 isimli teknesi unlu dekoratör Anouskha Hempel’in gizli mabediydi. Guleti tamamen kendi zevkine göre yeniden inşa eden Hempel teknenin dışını aynı yelkenleri gibi siyah yapmayı tercih etmiş. Kıç kısmını oldukça büyük rahat minderlerle kaplayıp keyifli bir mekana döndürmüş. 3 kabini buluna bu teknede bir evin rahatlığı var. Özellikle master cabinde 2 ayrı banyo evlerde bile bulunamayacak genişlik ve keyfe sahip. Teknede ayrıca bir aşçı ve islerinin ehli bir ekipte misafirleri ağırlama konusunda çok başarılılar. Orijinalinde 4 geniş kamarası olan bu tekneyi 3 kamaralı hale sokarak odaların çok daha ferah ve keyifli olmasına özen göstermiş.Yaz yeni başlıyor...eğer unutulmaz bir tatil yapmak isterseniz mutlaka Beluga 1 i de listenize ekleyin.