Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Keyifli işbirlikleri

20.09.2015 Tarihinde yayınlandı

Son senelerde bayağı sık karşılaştığımız markaların farklı işbirlileri bu sezonda da devam ediyor..İşte benim hoşuma gidenlerden bazıları…

 

Hermes &Apple…. Apple markasının tüm ürünleri gibi İwatch kendi alanında çıktığı günden beri ciddi beğeni kazandı ancak satin şekli benim bir türlü hoşuma gitmemişti..İşte sanırım benim gibi düşünen çok insan var ki Hermes firması bu onuya el atmış ve Hermes tasarımı ile bir İwatch tasarlamış..Diğerinden daha hoş olan bu tasarımı eminim diğer özel markalarda takip edecek..Ben heyecanla diğer markaların tasarımlarını bekliyorum…

Superga & Rodarte ortaklığı ile tasarlanan lastik ayakkabıları ben çok sevdim..Hem tasarımı, hem rengi çok hoş olan bu ayakkabılara bir de superga rahatlığı eklenince düşünün ne çok kullanılabilir.

H&M ve Balmain…H&M markasının her sene yaptığı ortaklıklara bu sene oldukça önemli bir isim ekledi..Balmain’in hazırladığı bu özel kolleksiyon kasım ayında belli H&M dükkanlarında şatışa sunulacak.O gün yine eminim H&M mağazalarının önünde inanılmaz sıralar oluşacak..Ben heyecanla kasım ayını bekliyorum.

Uniqlo &İnes de la Fressange markası... Yine diyorum zira bu  4. defa İnes de la Fressange ilekoleksiyon hazırlıyor Uniqlo. 2015-2016 kış sezonu için bluz,hırka ve bazı elbiseleri içeren hoş bir kapsül kolleksiyon hazırladı..Ben çok sevdim..Bir göz atın derim..

Mary Katrantzou & Adidas. Ikinci kere biraya gelen bu iki marka adidas Originals için oldukça renkli bir kapsül kolleksiyon hazırladı…80li senelerin stylini andırann bu kollleksiyon yine ses getirecek sanırım.