Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda

Creed'den Beymen Zorlu'da keyifli tanıtım

14.11.2013 Tarihinde yayınlandı

1760 yılında kurulan Creed, 250 yıldan uzun bir süredir 10’un üzerinde kraliyet ailesine hizmet eden dünyanın en eski 100 aile işletmelerinden biri olarak biliniyor. Merkezi Paris’te olan The House of Creed, usta parfümcü Oliver Creed tarafından yönetilirken oğlu Erwin Creed ise 7. nesil gelecek başkanı olarak şirkette görev alıyor.

Koku üretimi ve müşteri hizmetlerinde sunduğu standartlardan vazgeçmeyen Creed, inceltme ve filtreleme de dahil olmak üzere el yapımı üretimini devam ettirerek geleneksel yaklaşımını en önemli değeri olarak koruyor. Doğal maddeleri kullanarak sektörün bu konuda önde gelen savunucuları arasında yer alan Creed, ürünlerinin gelecekte de aynı standartlarda üretileceğine vurgu yapıyor.

1760 yılında Kral George III’ün parfüm yapması için görevlendirdiği James Henry Creed tarafından kurulan The House of Creed, İngiliz Mahkemesi ve Kraliçe Victoria’nın resmi parfümcüsü olarak ilan edilmesiyle Londra’da favori bir marka olma yolunda ilerlemeye başladı. Creed, ilerleyen dönemlerde 3. Napoleon’dan, İmparatoriçeEugenie’ya, Avusturya-Macaristan’ın kral ve kraliçesi Elizabeth- François-Joseph ve İspanyol Kraliçesi Christina’ye kadar uzanan Avrupa’da birçok kraliyet ailesi tarafından tercih edilen bir marka oldu.

The House of Creed, tüm dünyada ünlü bir marka olmanın ilk adımını 1854’te İmparatoriçe Eugenie önderliğinde Paris’e taşınmasıyla attı. Creed, Paris’te de müşterilerine her biri el yapımı 200’den fazla benzersiz ve özel koku referansı üretmeye devam ederek kendi alanında en önemli markalardan biri haline geldi.