Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Bu akşam İstanbul'da neler oluyor?

26.09.2012 Tarihinde yayınlandı

İstanbul ve bu hızlı yaşamı bazen insanı çok yorsa da yine de eğlenceli..Bu sonbahar da hızlı başladı..Bu aralar her gece birkaç davet, birkaç  etkinlik var.. Bu akşam da gerçekten o karışık gecelerden biri. O kadar çok etkinlik var ki ben size benim gideceğim üç tanesinden bahsedeceğim, tabii yetişebilirsem!! :) ..Bir tanesi  Sevgiili Ayşegül Dinçkök'ün kruatörlüğünü yaptığı Hasköy İplik Fabrikasında açılacak MehmetTurgut'un sualtı fotografları sergisi var. Eminim oldukça farklı resimler olacak bu sergide.

Yine Sevgili Pırıl Arıkkonmaz'ın Tophane'de galerisi P&G Art  Art galeride bir açılış var.Reysi Kamhi'nin Tasvirleri Atlıyorum sergisinin bazı görsellerini gördüm ve  çok sevdim. Merakla asıllarını görmeyi bekliyorum bu akşam..

Ve can alıcı bir olay da bu geceki  İl Divo konseri.. Birbirinden hoş 4  italyan,  hem gözümüze  hem de kulaklarımıza ziyafet verecek. Bu konser kesinlikle kaçmaz bence! .. Il divoya gidemeyecekler için aşağıda iki şarkılarının videosuu koydum; böylece belki gününüze de iyi başlarsınız.. Adagio bir klasik, hele bu yakışıklılar söyleyince insanın kalbini daha da bir ısıtmıyor mu? My way da benim en sevdiğim şarkıların başında gelir..

Anlayacağınız bu akşam trafik her zaman ki gibi korkunç olacak! Umarım herkes heryere yetişebilir:( Herkese çok iyi eğlenceler..