Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Çanta

Design & Made in Turkey çantalar.....

19.06.2018 Tarihinde yayınlandı

 

Son dönemlerde yani son bir kaç senedir ne güzel çantalar vitrinleri süsler oldu. Bunlardan en bilinenleri ve rüstünü ispat edeni hiç süphesiz Mehry Mu ve Misela artık dünya piyasasında ki yerlerini aldı bile. Bunların dışında nispeten yeni markalar içinde en beğendiklerimden bazılarını sizlerle paylaşmak istedim.. 

SACT Nazar

Sact. Semiha Turan'ın tasarımı olan Sact markasını sanırım bir sene önce ilk kez gördüm.Egzotik derilerle çalışılan bu marka  da çoktan İspanya ve LA'de satılmaya başlanmış bile. Ben tasarımlarından en çok renkli sırt çantaları ile nazar adını verdikleri modelleri seviyorum.online yada İstanbul maçkada ki showroomlarında göreceğiniz markanın ürünleri oldukça mutlu renklerden oluşuyor.

SACT

 

324NEWYORK Bike Bayer in New York'ta yarattığı fonksyonel çanta ihtiyacını karşılayan bu marka, kısa sürede oldukça tutmuş. takılıp çıkarılabilen sapları ve bölümleri ile farklı kullanım şekillerine ulaşılan bu çantalar  www.324newyork.com adresinde satışta

324NewYork

Rossea İstanbul 2015 yılında egzotik deri çantalar tasarlamaya başlayan marka Deniz Benbiçaço ve Rosita Kandiyoti tarafından dünyaya getirilmiş.Kişiye özel initialli çantalar da üreten ikili farklı ülkelerde de satılmaya başlanmış bile.Tasarımlarını el nakışları ile süsleyen tasarımcılar Türkiye'de gizia gate de ürünlerini satıyorlar.

rossea

LOVE&CAN Nihan Gider tarafından tasarlanan marka karşıma çok tesadufi bir şekilde çıktı.Geçen sene Capri'de çok beğenip almadığım sepet tipi çantaları ararken karşıma LOve&Can markası çıktı. Doğal materyallerle, deri, keten, hasır gibi çantalar yaratan Nihan Giderİin tasarımlarını ben çok sevdim.

Love&can

BAA-Seckin Acar ve sevgi Acar'ın yarattığı bu çanta markası 2016 yılından beri tasarımlarını özellikle boncuklu, püsküllü nakış saplı çantalarla gösteriyor. Gizia gate, Midnight express ve wepublic te bulacağınız markanın ürünleri özellikle gençleri kucaklıyor.,