Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Tasarımcılar

Özgür Masun kolleksiyonu göz kamaştırdı

14.10.2016 Tarihinde yayınlandı

Özgür Masur ismi benim için birkaç senedir ön plana çıkmaya başladı, pek diktirmeyi sevmesem de bugün bir kıyafet diktirecek olsam sanırım gidceğim isim o olur. Özellikle de Pia Hakko Yeşil'in Mykonos düğününde giydiği ve yine o düğünde Gülşah Alkoçları'n giydiği elbiseye hayran kaldım. 1979 doğumlu bu genç tasarımcı eğitimini burada tamamladığı sene  LeShow Moscow'da "Geleceğin Tasarım Yıldızı" ödülüne layık görüldü. Daha okuldan mevzun olduğu sene böylesi bir ödül aslında çok şey söylüyor onunla ilgili. 2008 senesinde Galata'da kendi tasarım showroom'unu açıp  artık rüştünü de ilan etmiş oldu. 2014 yılında Amerika'nın en büyük moda etkinliklerinden birisi olan Los Angeles Fashion Week'in kapanış defilesini yapmak için davey edilmesi de onun başarısını göstermiyor mu? 

İstanbul da bu sene düzenlene moda haftasında da 46 parçalık couture koleksiyonu ile podyuma çıkan Masur'un her kıyafeti alınıp giyilecek tadda. Bir defilede bu bence oldukça zor birşey zira çoğu tasarımcı sov amaçlı kıyafetler sunmaya çalışıyorlar ancak bu böyle değildi. zamansız tasarımlara imza atan tasarımcı inşallah çok yakında bizi çok daha farklı platformlarda temsil eder.