Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Kozmetik

Şık spritüellik...Holistic silk

29.04.2014 Tarihinde yayınlandı

Holistic Silk markası ile tanışmam belki on sene öncesine dayanıyor. İlk defa Londra'da Harvey Nichols'da tanıştım bu güzel marka ile..Aldığım ilk üründe terlikleri idi.İçi siatsu detaylarına göre tasarlanmış ipek terlikleri bir giydim bir daha ayağımdan çıkaramadım. Joanna Weakley, bu markayı yaratırken insanların günün sitresini ve koşturmasını aşk, güzellik ve huzurla bitirmeyi amaçladım diye markasını anlatıyor. İpek ve kadife kaplı içi lavanta dolu göz maskeleri,yine aynı şekilde lavantalı göz yastıkları, boyun yastıkları, mumları, yoga minderleri;onları taşıyabileceğiniz şık torbaları ile gerçekten kendinizi şımartabileceğiniz ürünleri var. Benim daha öncede söylediğim gibibenim gözdem hala  terlikler ...Bunun dışında bebeklere özel ürünleri ile de oldukça beğeni kazanıyor.Coconut peeling süngerleri de bu markanın en çok satan ürünleri arasında yer alıyor..

Türkiye'de şimdi sadece shopigo online sitesinde (www.shopigo.com) satılan ürünlerin erkeklere göre tasarlanmış olanları ve sağlık konusunda da bize yenilik sunan ürünleri mevcut. Detaylı bilgi isterseniz www. holisticsilk.com adresine de bakabilirsiniz.