Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Trends & Moda       Kozmetik

En sevdiğim kozmetik ürünleri

16.09.2012 Tarihinde yayınlandı

Ben çok makyaj yapan ve kozmetiğe meraklı değilimdir ancak malum yaşla birlikte biraz cildimizle ve kendimizle ilgilenmek gerekiyor.Eskiden makyajımı bile (pek yapmadığımdan belki de) sabunla yıkardım. Ancak artık ben de bazı ürünler kullanıyorum kendime göre, coğunu  buldum,  sevdiklerimi sizlerle buradan paylaşmak istedim.

Öncelikle Lancome Eau Micellaire Douceur makyaj temizlemek için gerçekten çok hoş bir ürün.Her cilde uygun bir ürün ve rahatlıkla ister göz, ister boyun ya da dudak tek bir ürünle temizleyebiliyorsunuz. Benim gibi tembeller için birebir anlayacağınız.

Çok cimri biri değilimdir hatta fazlaca da  hovardayımdır ancak iş kozmetiğe gelince bilmiyorum neden cimriliğim tutuyor.Benim cildim son senelerde oldukça kurudu kuzenim Bilgün sayesinde tanıştığım ve eczanelerde 15 tl ye satılan Excipal Lipo gerçekten süper bir ürün.vucuduma onun dışında Sephora'nın ofise yolladığı Chocolate moisturizing body lotion da kullanıyorum..kokusu dokunuzunu çok seviyorum.

Bir de Avon'un yolladığı bebek serisinden Avon Baby soothing oil muhteşem.Arık bebeklerim kocaman oldu ancak bu ürünü kesinlikle kendim için her banyoda kullanacağım.tavsiye ederim. Avon kutusundan çıkan Solutıons adlı ürünlerde gerçekten çok hoş...hele hele cilt temizleme ürünü freshest pure  gerçekten çok hoş bir his veriyor cildinize.

Yüzümü nemlendirmek için ise İngiltere'de Boots'larda satılan N 7 ürünlerini çok seviyorum. Hem ucuzlar, hem de bana iyi geldiler.

Bunun dışında sephora benim güzellik mabedim gerçekten orayı çok seviyorum. Özellikle Sephora Khol et contour göz kalemleri muhteşem birkaç rengi var hepsinden edindim..ağlasam bile akmıyorlar!!.

L'oreal'in extra volume collagene mascarası da favorilerimden .

Avon'dan gelen pakette de color trend eyeliner'ını cok sevdim hele hele deminde bahsettiğim gibi baby soothing oil'ine bayıldım..

Yine sephoradan edindiğim Urban Decay Naked 2 göz farlı setim, Nars allığım ve YSL creme de blush'ımda olmazsa olmazlarımdan.

Ancak yeni keşfim Max factor'dan Smoky eye effect eyeshadow 'u .Ruj gibi sürülen muhteşem birşey; onunla ben bile smoky eye makyaj yapabiliyorum!

Birde en son olarak el ve ayaklar için iki mücize ürün size:biri Weleda'nın Skin food'u ellerinize çok iyi gelecek diğeri de yazdan zedelenerek çıkan topuklarınız için Heel magic...