Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

Soho House İstanbul'da açılıyor...

01.08.2014 Tarihinde yayınlandı

İstanbul'un eğlence hayatında Aralık ayında yepyeni bir sayfa açılıyor.Soho House İstanbul açılıyor... Tepebaşında Amerikan Konsoslosluğunun eski merkezi olan o güzel eski binaya artık yepyeni bir ruh geliyor.

İlk kez 1995 yılında medya ve yaratıcı endüstrilerde ki insanlar için üyelikli bir klüp olarak, Nick Jones tarafından açılan Soho House concepti bugün neredeyse tüm dünyaya yayıldı. Bugün bulunan 11 Soho House 'un 6 tanesi İngiltere'de ; diğerleri ise Berlin :New York;Miami, Toronto , West Hollywood'da bulunmakta. İstanbul'da açılacak olan en büyüğü desek çok da yalan söylemiş olmayız.. Toplam dünyada 36 bin üyesi bulunan Soho House Club conceptine bakalım Türkiye'den kimler üye olabilecek.. Üyelik kriteri için,sadece paranız olması yeterli değil; yaratıcı, saygınlık sahibi olmanız paranın önüne geçiyor..Yani sanatçılar; yazarlar , entellektüeller üye olma konusunda zenginlerden daha şanslı desek daha doğru. İşte zaten Soho House' Clubleri  diğer private clublerden farklı kılan da bu... Ruhu, karakteri ve yaratıcılığı olan bir club burası...

 

 

Soho House Otellere üye olmayanlara da açık..istediğiniz gibi burda konaklayabiliyorsunuz hatta bazı Soho house 'lar da uzun süreli kiralama olanağı da sağlayan şekilde ayarlanmış ev concepti mevcut. Soho House conceptinde oteller hem üyelere, hem de üye olmayanlara açık olup, ev dışında ev konforunzu size yaşatan bir ortam.

Londra’da  Dean Street Townhouse – dört katlı, 39 yatak odalı otel ve gün boyu yemek salonu olarak vızır vızır işleyen Soho’nun göbeğinde; Shoreditch Rooms – şehrin kalabalıktan uzak yerinde ve 26 aydınlık ve havadar oda ile ve kent ortamında klasik bir tarz ile   Shoreditch House’da; veya High Road House’da – sakin bir mevkide, 14 oda ile yapraklar arasında Chiswick’de hizmet veren Soho House sehirden sıkılanlar için de , Babington House 18 akrelik bir alanda kurulu olup, 32 adet ayrı ayrı tasarlanmış yatak odaları, 24 saat hizmet veren bir restaurant ve Cowshed Spa ile üyelerine ve otel misafirlerine keyif yaşatmakta.Aynı Berlin; Toronto Miami, NY ve West Hollywood'da olduğu gibi..