Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat

Seyahat için hoş bir internet sitesi

17.08.2012 Tarihinde yayınlandı

Ayşe Yağcı'yı çok uzun senelerden beri tanıyorum hatta bizim Moustique'e Cotton house'a yaptığımız balayında da bana yardımcı olmuştur.Çok eski ve sevdiğim turizm konusunda da gerçekten güvendiğim biridir. Şİmdi bu birikimlerini yeni bir internet sitesine aktarıyor. Bana çok hoş bir mail atmış bende sizinle bunu paylaşmak istedim.

Jabiroo’muz kanatlandı!

Yaklaşık bir yıldır üzerinde titizlikle çalıştığımız online seyahat sitemiz Jabiroo.com açıldı. Hepinizi dünyanın en güzel, en farklı, en heyecanlı yerlerindeki en harika otellere götürmek için sabırsızlanıyoruz.

Bizi bilirsiniz; seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi severiz. Gezdiğimiz gördüğümüz yerler içinde bizi en çok etkileyenleri; tekrar tekrar görmek isteyeceğimiz şehirleri, otelleri diğer seyahatserverlerle paylaşmak istedik. Gördüğümüzü, beğendiğimizi uzun uzun yazdık. Kapsamlı ve tarafsız değerlendirmeler yaptık. Üstelik otellerle tek tek görüşüp Jabiroo üyeleri için özel fiyatlar aldık. Sınırlı süre için geçerli seçenekleri değerlendirenler, Jabiroo ile dünyayı bambaşka bir açıdan görmeye başlayacak!

 

Unutmayın hayat kısa otel çok! Nerede kalacağınızı bulmaya çalışarak hiç zaman kaybetmeyin. Biz sizin için her şehrin en iyilerini seçtik, hepsini Jabiroo’ya topladık.

Şimdi sıra gezmeyi sevenlerde! Takvimler açılsın, programlar ayarlansın, arkadaşlar aransın! Jabiroo’nun kanatları size uzaklara taşısın.....

Aklınızda olsun derim..