Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       İstanbul

UberTEKNE ile ulaşım çok daha kolay

26.06.2015 Tarihinde yayınlandı

Uber, 2014 yazında Türkiye'de de hizmet vermeye başlamadan dünyada kısa zamanda çok haklı bir şöhrete kavuştu..Hindistan'da yaşanan tatsız olaylar bile şirketin yukarı çıkan ivmesinin daha da çıkmasını engelleyemedi. Akıllı telefonlar sayesinde  hayatınızı kolaylaştıran Uber'in hikayesi iki oldukça zeki arkadaşın Paris'te uzun zaman taxi arayıp bulamaması ile başlamış, bu tür bir uygulama başlatan iki kzeki kafadar eminim kendileri de bu kadar başarılı olacakların o günlerde düşünemezlerdi. Amerika'da NewYork Hamptons arasında, güney Frans  rivierasında da  Helikopter servisi veren şirket bizim içnde hayatı daha kolaylaştıracak bir çözüm getirmiş.

İstanbul'da trafikten kaçmak için uygulamaya giren Uber TEKNE deniz taksilere ciddi bir rakip oluyor. Lüks deniz taşımacılığı konusunda iyi bir marka olan  Navette ile işbirliğiyle yapan şirket bugünden itibaren deniz ulaşımınıza da bir yenilik getiriyor.

İlk olarak İstanbul’da geçerli olan UberTEKNE ile sahile yakın bölgelerde 6-10 kişilik bir sürat teknesiçağırabiliyorsunuz. Ücretlendirme ise gidilen mesafe ve süreye göre yapılıyor. Ödeme ise klasik şekilde Uber hesabınıza kayıtlı kredi kartına otomatik olarak yansıtılıyor.Ücret paylaşımın da mümkün olduğu Uber Tekne uygulaması için istene ücretler ise aşağıda ki gibi..

  uberTEKNE
Bebek – Kandilli 50 – 60 TL
Ortaköy – Kuzguncuk 50 – 60 TL
Emirgan – Kanlıca 50 – 60 TL
Bebek – Reina 100 – 115 TL
Ortaköy- Ataköy 390 – 410 TL