Yazı Tarihi: 15.08.2014
Network'den dinamik tasarımlar

  

Network 2014-15 Sonbahar/Kış genel koleksiyonunun yanı sıra hayatın her anına eşlik eden serileriyle hem kadınlara, hem de erkeklere şık alternatifler sunmaya devam ediyor.

Kadınlar  ve erkekler için davetlerde rafine şıklığı yansıtan Black serisi dikkat çekmeyi sevenlerin tercihi olurken; Zone serisi trendleri özgün stiliyle buluşturmak isteyenlere hitap ediyor. Hafta sonlarında rahat şıklığa ulaşmak isteyenler ise Touch serisi tasarımlarla konforu ve şıklığı bir arada yaşıyorlar.

Yeni sezon koleksiyonunda kadınlar için royal mavi, safran ve zümrüt yeşil tonları dikkat çekiyot; geometrik desenler ve güçlü çizgili kumaşlar öne çıkıyor. Erkekler için ise  sert ve keskin siluetin ağırlıkta olduğu koleksiyonda lacivert grubunda indigo, safran ve zümrüt yeşili tonları, safran ve kahverengi ile kombinlenen baskılı gömlekler ve blazer ceketler ve pantalonlar öne çıkıyor. Kadın kolleksiyonunda kürk yılan derisi gibi aksesuarların öne çıktığı kolleksiyonda, erkeklerde de süet ve deriyle desteklendiği kuşgözü ve diagonal dokulu ceketler; degrade dikkat çekiyor. 

En çok okunan yazılar
QR Code
E-Bülten
Duyurularımızdan haberdar olmak için mail listeme üye olabilirsiniz.
Instagram
Hakkımızda Haberler
Twitter