Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

NY Manhattan'da akıllı bir yatırım...

17.01.2018 Tarihinde yayınlandı

Lüksün sonu yok cidden. New York Manhattan adasında 522 west 29 th street’te bulunan Soori High Line binasının salonunda, tuzlu su ile dolu ısıtılmış havuzlar bulunan apartman dairelerini görünce insan cidden lüksün sonu yok diye düşünüyor.

 

Özellikle Singapur'da oldukça haklı bir üne sahip Mimar Soo K Chan, bu sefer imzasını oldukça özel bir yapıyla New York’da attı. Otuzbir dairenin bulunduğu binada, iki odadan beş odalık dublex dairelere dek  çeşitli büyüklüklerde ki dairelerin fiyatları da 3 milyon ile 10..5 milyon dolar arasında değişmekte.

2014 yılından beri pek de yukarı doğru berlirgin bir ivme kaydetmeyen inşaat sektöründe tüm yeni zenginlerin 57. Cadde civarına toplanmasından dolayı da, farklı adreslerde makul yerler bulmak bazen kolay oluyor.Yeni yapılan binada oldukça düşük bir fiyat sistemi uygulanıyor. 2017 boyu ve 2018 yıllarının ilk aylarında, markete yeni 2800 dairenin çıkması beklenen emlak piyasasında fiyatlar  da oldukça değişken. 520 Park Avenue adresinde ki triplex bir daire 130 milyon dolara satışa çıkarken ya da 220 Central Park South’da 23.000 square foot bir daire 250 milyon dolardan listelere girerken bu bina oldukça ehven kalıyor. 2017 yılının en yüksek fiyata satılan dairesi Extell’s One 57th street’de 100.5 milyon dolara idi.

 

Yani iyi bir yatırım yapmak isterseniz ve lükstende vazgeçmem derseniz Soori iyi bir adres sayılır.