Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Seyahat       Otel

Alavya...Dünyada ki 10 en iyi otel den biri

08.02.2014 Tarihinde yayınlandı

Alaçatda geçen sezon sezon başı açlan ve adndna da sıkça söz ettiren bu güzel otel dünyada gurur kaynağımız da oluyor. En prestijli seyahat dergilerinini başında gelen Travel & Leisure dergisi 2013 yılı en iyi 70 otelini seçti. Alavya bu listede 10. sırada yer alıyor.25 odalı bu güzel güzel restaurantları ve oldukça tarz fey adlı butiği ile gerçekten alaçatı yı başka bir ivmeye taşıdı.Benim kendimi evimde kadar rahat hissettiğim belkide en sevdiğim otelin bu başarısı inanın çok çok mutlu etti.En yakın zamanda kışın da bir hafta sonumu orada geçirmeyi planlıyorum::Alaçatı kışında tadına doyum olmayan bir güzellikte oluyor.

Bu arada Türkiye'den Travel and Leisure dergisinin ilk 70 listesine giren iki otel daha var. İstanbul Beyoglun'da bulunan Mama Shelter ve  nedense benim dekorasyonunu bir türlü sevemediğim Shangri_La otelleri de guru kaynağımız oldular.