Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Farklı hediye mi dediniz??

29.07.2014 Tarihinde yayınlandı

Farklılık gerçekten oldukça zor. Farklı olabilmek için hayal gücünüzün de farklı çalışması gerek. Hediye almak benim için hayatta en zor ancak en sevdiğim şeylerden biridir. Zira helekarşımda kibana anlam ifade eden biri ise ona mutlaka özel, farklı birşey almak isterim.. Farklı ve özel demek illa da pahalı olacak anlamına gelmiyor.Ancak tabii eğer kesenin de ağzını açarsanız sky is your limit.İşte buna bazı örnekler....

İngilizlerin ünlü markası Asprey'den  denizfeneri şeklinde özel kokteyl karıştırıcı. Fiyatını yazmıyorum gerçekten ilgilenenler Asprey'den öğrenebilirler...

Ancak bana bunu yerine Felekşan Onar'ın Assouline için tasarladığı cam ve gümüş ShakerLar çok daha şık geliyor..Oda belki çok ucuz değil ancak fiyatı asprey lighhouse shaker' la kıyaslanamaz bile..

FysHan marka cam ve gümüş Shakerlar

Fotoğraf meraklısı birine alınabilecek hoş ve çok şık bir hediye..Hasselblad Lunar fotoğraf makinası 4.400 ingiliz poundu.

Hermes kabin valizi. 4280 pound verip kaşmir ve deri karışımı bu şık valizi hediye alacağınız kişi emin olun çok mutlu olacaktır.

Bu tuzluk ve biberlik markası Aston Martin..Evet meşhur İngiliz markası artık çanta ,ev ürünleri gibi farklı ürünlerde tasarlıyor.aston Martin arabaların fiyatlarını düşününce bu tuzluk biberlik tabii o kadar da ucuz olamaz değil mi?

Bu da üstü açık Aston Martin marka arabanız varsa pikniüe giderken yanınıza alacağınız yine Aston Martin marka piknik sepeti..sadece 2.750 pound..

 

Yemek yapmayı seven biri için en güzel hediyelerden biri..KitchenAid .benim de mutfakta en iyi yardımcım...

El yapımı Abici marka bisiklet ve monyat çantası ile işte gerçekten özel bir hediye...Bir araba fiyatı ödemeniz geekse bile değer bence...fiyatı 20.500 pound.

Bu şık tahta tavlanın fiyatıda sanmayın ucuz..3500 pound zira el yapımı...

Ralph Lauren marka bu içki hazırlama  seti gümüş ve maun tahta karışımı sadece 7000 pound..