Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

Gezi parkında büyük hüzün

31.05.2013 Tarihinde yayınlandı

sadece iki hafta önce gezi parkı böyleydi..

Gezi Parkı'nın mall'a dönşürülmesine karşı çıkan yurttaşlara yine biber gazlı ve sulu müdahale yapıldı..Bu polis zulmü ne zaman duracak. Gerçekten insanın canı açıyor.Ne var ki onca seneler boyu o kadar çok şeye sessiz kaldık ki ilk defa birşey için birlik olmak bir ses vermek benim içimde unuttuğum bir umut duygusunu yeniden yeşertti.Belki gerçekten bizim ülkemizde de halk olarak bazı şeylere karşı çıkabiliriz kimbilir? ne var ki olmayan muhalefet hala köprünün adı ile uğraşıyor iyi ki BDP var; Sırrı Süreyya ilk günden beri orada en ön safhada.

İki hafta içinde parkın geldiği durum...

 

Umarım bugün saat 19.00 da ki protesto gösterisine herkes bir ses olup gider ...Bu ülke de bazı şeyleri halkın değiştirebileceğini gösterebiliriz. Bugüne dek tüm inançlarını ıki kuruş maddiyat için satan bir dolu tanıdığımız saygın işadamları da umarım bu sefer kayıtsız kalmaz, zira bu ülkede onların da çocukları torunları büyüyecekler; yaşayacaklar...Ben 7 de Taksimdeyim bilginize!!

bu görüntülere hasret kalmayalım artık