Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Lifestyle

Eski Louboutin ayakkabıları yepyeni yapacak bir adres...

15.02.2014 Tarihinde yayınlandı

 

Ayakkabı, çanta hatta kıyafet tamiratı ne kadar önemli bir konu.Özellikle de ayakkabı ve çantalar..Bazı büyük markalar Hermes, Bottega  gibi çantaları kendileri tamir ediyorlar  ancak ayakkabılar için malesef bu çok geçerli değil.Ne varki Paris'te ve londra'da size vereceğim adres louboutin ayakkabıları ilk günkü gibi yapıyor.Zaten louboutin markasınında önerdiği bir adrs olan MİNUİT MOİNS 7  gerçekten mücizeler yaratan bir adres...

Paris’te Véro-Dodat pasajında yer alan bu ayakkabı tamircisi Christian Louboutin tarafından tavsiye edilen tek adres. 2009 yılında açılan bu yere Christian louboutin meşhur kırmızı tabanlı ayakkabılarının tamir iznini verince herkes tarafından bilinen bir adres haline geldi. Tabii emim olun, bu hakkı tesadüfen elde etmedi. 19 rue Jean Jacques Rousseau adresinde ki Louboutin dükkanına çok yakın bir yerde bulunan bu tamirci yakın bir zamanda bir şubesini de Londra’da açtı..

Minuit moins 710, Passage Véro-Dodat, Paris 1erTeé : 01 42 21 15 47

Londra adresi ise 163-165 Whitecross street EC1Y 8JT