Text Widget

Hello there, this is a custom widget area, you can add anything here or in mollis est fringilla non. Vestibulum et felis lacus. Curabitur sed.

Our Pages

Blog Categories

Arama

Cemiyet & davetler

İstanbul'da özel sansürsüz tiyatrolardan bazıları

14.03.2015 Tarihinde yayınlandı

İstanbul'da tiyatro severlere birkaç özel adres..Muhtemelen bunları biliyorsunuzdur. Bunlar küçük özel tiyatrolar.. Bu özel tiyatrolar malesef seneler içinde birkaç kez yer değiştirmek zorunda kaldılar zira çevre şartları vs bunları oldukça zorladı. Kimi zaman oldukça cüretkar oyunları da seyredebileceğinz bu özgür tiyatrolar gerçekten tiyatro severlerin kurtuluş yeri ..işte bunlardan biri Dot...Belki de dot en eskilerinden biri. Sanırım üçüncü adresinde artık.. Bundan böyle Kanyon Avm'de  dot oyunlarını seyredebileceksiniz. biletix'ten hangi oyunların oynadığını görebileceğiniz ve bilet alabileceğiniz dot özellikle futursuz oyunları ile oldukça ses getirmişti.

İkincikat tiyatro da yakın zamanda mekan değiştirdi. İstiklal caddesinde Olivya han'da yer alan tiyatro mekanın otel olması durumundan Karaköy'deki yeni mekanına taşındı.

Bir diğer adres ise Galata'da ki D22 ve Kumbaracı 50 ....eminim sizlerde sansursuz bir tiyatro keyfi yapmak isterseniz bunlardan birinde keyfinize göre oyunlar bulabilirisniz...